Недавно я почула дуже гарний вислів:
«Одна й та сама пляшечка води в супермаркеті коштує 20 центів, у спортзалі 50 центів, на заправці 1 євро, у літаку 3 євро. Все залежить від місця, де в ній потребують.
Тому, коли вам здається, що ви нічого не варті і нікуди не годитеся, значить, ви перебуваєте не в тому місці».
Розумієте? Іноді варто переглянути своє місце в житті або у сприйнятті світу, щоб щось змінилося."
@immensity_withGod
«Одна й та сама пляшечка води в супермаркеті коштує 20 центів, у спортзалі 50 центів, на заправці 1 євро, у літаку 3 євро. Все залежить від місця, де в ній потребують.
Тому, коли вам здається, що ви нічого не варті і нікуди не годитеся, значить, ви перебуваєте не в тому місці».
Розумієте? Іноді варто переглянути своє місце в житті або у сприйнятті світу, щоб щось змінилося."
@immensity_withGod
Зіштовхуючись із труднощами, ми робимо вибір: молитися про проблему чи турбуватися про неї
@immensity_withGod
@immensity_withGod
❤🔥11🙏7 3 2
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
Якби ми не пам'ятали своїх гріхів, ми не могли б свідчити про благість Бога
Ніхто не відбере мої спогади про мої гріхи. Вони нагадують про Божу благодать у моєму житті, нагадують, де я була, і де я не хочу бути. Вони нагадують мені, що Божа робота в моїй душі ще не завершена, але вона прекрасна, і я вже не та, ким колись була
@immensity_withGod
Ніхто не відбере мої спогади про мої гріхи. Вони нагадують про Божу благодать у моєму житті, нагадують, де я була, і де я не хочу бути. Вони нагадують мені, що Божа робота в моїй душі ще не завершена, але вона прекрасна, і я вже не та, ким колись була
@immensity_withGod
Любов порою наче не любов,
Про неї в світі сказано багато,
Вона - у силі спільних молитов ,
Вона , частіше , будні а не свято…
Не схожа на роман земний вона,
На вигадану повість про стосунки ,
Любов- це не троянда сто одна ,
Любов- це не коштовні подарунки...
Любов- не серенади під вікном ,
Не мрії про якісь рожеві замки ,
Любов- накрити ближнього крилом ,
Зібрати його серденько з уламків ...
Не просто пити каву запашну ,
А й чашу болю навпіл розділити ,
Пройти пустелю висохлу, страшну ,
І джерело води у ній відкрити...
Любов- це не прогулянки удвох ,
Коли з- під хмари місяць визирає,
Це поступати так , як хоче Бог ,
Це дарувати іншим частку Раю.
Любов- не в діамантах, не в грошах,
Це точно не краса, не розум й слава...
Любов- це йти , порою, по ножах ,
Лишаючи кривавий слід позаду...
Любов- це не присвячувать вірші ,
А це простити навіть непростиме...
До хворого вставати уночі ,
Це знати: хтось в біді тебе нестиме...
Хтось не осудить , ніжно обійме,
А в горі буде дихати за тебе,
Розбиту, бідну , зранену прийме ,
Й захоче зі собою взяти в Небо ...
Любов- не поцілунків милий жест,
Любов- це не похвальних слів багато...
Це на Голгофі дерев'яний хрест,
Це без вини Христос висить розп'ятий...
Любов- це відректися свого " я",
Поставити когось ще вище себе,
Любов- це єдність, злагода , сім'я,
Це щастя те , яким цінити треба ...
Любов - це проявляти доброту ,
За зроблене віддачі не чекати...
Коли хтось впав, вину покрити ту,
Любов - це сльози ближньому втирати...
Герої ми, коли у нас в житті,
Складається все просто на " відмінно",
А ти любити спробуй і тоді ,
Коли прийдуть такі нежданні зміни...
Коли хвороба крила обітне,
Коли твоя подруга постаріє,
Чи ,може ,в кут невдача зажене...
Об айсберг розіб'ються світлі мрії...
В такі моменти- ще сильніш люби,
Плети руками їй невмілі коси...
А ти йому із м'яти чай роби ,
Хай кожен день лиш радощі приносить...
І навіть в час , коли вже сивина ,
Попроситься лягти обом на скроні ,
Любов хай буде чиста і міцна ,
А головне: долоня у долоні...
@immensity_withGod
Про неї в світі сказано багато,
Вона - у силі спільних молитов ,
Вона , частіше , будні а не свято…
Не схожа на роман земний вона,
На вигадану повість про стосунки ,
Любов- це не троянда сто одна ,
Любов- це не коштовні подарунки...
Любов- не серенади під вікном ,
Не мрії про якісь рожеві замки ,
Любов- накрити ближнього крилом ,
Зібрати його серденько з уламків ...
Не просто пити каву запашну ,
А й чашу болю навпіл розділити ,
Пройти пустелю висохлу, страшну ,
І джерело води у ній відкрити...
Любов- це не прогулянки удвох ,
Коли з- під хмари місяць визирає,
Це поступати так , як хоче Бог ,
Це дарувати іншим частку Раю.
Любов- не в діамантах, не в грошах,
Це точно не краса, не розум й слава...
Любов- це йти , порою, по ножах ,
Лишаючи кривавий слід позаду...
Любов- це не присвячувать вірші ,
А це простити навіть непростиме...
До хворого вставати уночі ,
Це знати: хтось в біді тебе нестиме...
Хтось не осудить , ніжно обійме,
А в горі буде дихати за тебе,
Розбиту, бідну , зранену прийме ,
Й захоче зі собою взяти в Небо ...
Любов- не поцілунків милий жест,
Любов- це не похвальних слів багато...
Це на Голгофі дерев'яний хрест,
Це без вини Христос висить розп'ятий...
Любов- це відректися свого " я",
Поставити когось ще вище себе,
Любов- це єдність, злагода , сім'я,
Це щастя те , яким цінити треба ...
Любов - це проявляти доброту ,
За зроблене віддачі не чекати...
Коли хтось впав, вину покрити ту,
Любов - це сльози ближньому втирати...
Герої ми, коли у нас в житті,
Складається все просто на " відмінно",
А ти любити спробуй і тоді ,
Коли прийдуть такі нежданні зміни...
Коли хвороба крила обітне,
Коли твоя подруга постаріє,
Чи ,може ,в кут невдача зажене...
Об айсберг розіб'ються світлі мрії...
В такі моменти- ще сильніш люби,
Плети руками їй невмілі коси...
А ти йому із м'яти чай роби ,
Хай кожен день лиш радощі приносить...
І навіть в час , коли вже сивина ,
Попроситься лягти обом на скроні ,
Любов хай буде чиста і міцна ,
А головне: долоня у долоні...
@immensity_withGod
Бог говорить з нами щодня. Питання в тому, чи готові ми зупинитися і почути Його голос серед шуму цього світу
@immensity_withGod
@immensity_withGod
🙏11💯6 3❤🔥2
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
Отче,
я визнаю, що часто надто міцно тримаюся за свої плани, намагаюся покерувати своїми результатами, щоб зробити їх такими, як хочеться мені. Але ж я знаю, що це Ти пишеш мою історію, і вона значно краща за будь-який її варіант, який я придумала б для себе сама.
Допоможи мені памʼятати цю істину в непевних і непередбачуваних обставинах. Засвідчую свою довіру до Тебе - понад усе.
В імʼя Ісуса, амінь
@immensity_withGod
я визнаю, що часто надто міцно тримаюся за свої плани, намагаюся покерувати своїми результатами, щоб зробити їх такими, як хочеться мені. Але ж я знаю, що це Ти пишеш мою історію, і вона значно краща за будь-який її варіант, який я придумала б для себе сама.
Допоможи мені памʼятати цю істину в непевних і непередбачуваних обставинах. Засвідчую свою довіру до Тебе - понад усе.
В імʼя Ісуса, амінь
@immensity_withGod
Іноді Бог дозволяє нам впасти на саме дно, щоб відкрити, що Він — наша тверда опора
@immensity_withGod
@immensity_withGod