Обраний президент США Трамп може стати першим лідером, який прилетить в Україну на літаку, сказав президент Зеленський в інтерв'ю Лексу Фрідману.
А можна цього виблядка збити нахуй бум ласка?
💯7😁5
Так вийшло, що 24го я отримав нарешті квест під назвою «позбавитися від непотрібного лайна» в широкому сенсі включно з людьми з якими більше не по дорозі. Десь це було важко та боляче, десь було так ніби викидаєш мішок вонючого сміття який давно вже пора б.
Але все це призвело до того що в 25ому у мене повністю нове оточення з людей та предметів які дають мені можливість відчувати одночасно свободу та безпеку.
Я знов почав писати та займатись творчістю після майже 5ти років вимушеної перерви. Подивимось що буде далі, але поки що мені все це настільки подобається що я майже не вірю що так буває👏
Але все це призвело до того що в 25ому у мене повністю нове оточення з людей та предметів які дають мені можливість відчувати одночасно свободу та безпеку.
Я знов почав писати та займатись творчістю після майже 5ти років вимушеної перерви. Подивимось що буде далі, але поки що мені все це настільки подобається що я майже не вірю що так буває
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
❤4🥰2❤🔥1
раптово сьогодні виявив що в інтернеті взагалі нічого не гуглится по "тризуб ascii art". можливо тому що українці почали позбавлятися комплексу меншовартості та любити свої символи вже після той ери коли це було популярно. ну або я дупою гуглю
так шо зробив ось це
хай хоч так буде.
може нумо типу конкурса по тг влаштуємо? впевнений що є митці краще за мене)
так шо зробив ось це
│
│
│ ║ │
│ ║ │
│ │ │
└╖ │ ╓┘
║║ │ ║║
║║ │ ║║
╠╝ │ ╚╣
║ ╔╬╗ ║
╠╗ ║│║ ╔╣
║╚╗║│║╔╝║
║ ╠╝│╚╣ ║
╚═╬─╬─╬═╝
╚╗│╔╝
╚╬╝
║
хай хоч так буде.
може нумо типу конкурса по тг влаштуємо? впевнений що є митці краще за мене)
❤4🥰2