👉 [Ўқиш](https://sangzor.uz/23695-onlajn-biznes-boshlash-dastlabki-adamlar.html)
#ОнлайнБизнес #Бизнес #Ecommerce #Startup #Sangzor
📜 1991 йил, авиация билим юрти курсантининг дафтари
✈️ Осмонга йўл – билимдан бошланади! Илгари авиация мактабларида ўқув қўлланмалари аниқлик ва тартиб билан ёзилган.
📖 Суратда 1991 йилдаги авиация билим юрти курсантининг конспекти акс этган. Бу дафтарда самолётларнинг қўниш динамикаси ва аэродинамик ҳисоб-китоблари ёритилган.
🛫 Ҳавога кўтарилиш орзуси ана шундай саҳифалардан бошланарди!
#Авиация #Тарих #Пилотлар #СоветМактаби #ОсмонгаИнтилиш
Milliy Fashion Show: “Milliy libos-millat qiyofasi-zamonaviy dizaynerlar nigohida”
🔹Yoshlar o‘rtasida milliy liboslarimizni keng targ‘ib qilish, yosh dizaynerlarni qo‘llab-quvvatlash hamda xalqimizning o‘z an’ana va qadriyatlariga bo‘lgan hurmatini yana bir bor yuksaltirish maqsadida “Milliy libos-millat qiyofasi-zamonaviy dizaynerlar nigohida” mavzusida Jizzax shahridagi kiber arena majmuasida “Milliy Fashion Show” modalar namoyishi bo‘lib o‘tdi.
🔹Jizzax viloyat hokimligi, Oila va xotin-qizlar boshqarmasi, O‘zbekiston yoshlar ittifoqi, Yoshlar ishlari boshqarmasi, “Yoshlar — kelajagimiz” jamg‘armasi hamkorligida tashkil etilgan tadbir milliy merosimizga bo‘lgan e’tiborning yana bir yorqin namunasiga aylandi.
🔹Modalar namoyishi doirasida milliy hunarmandlar ko‘rgazmasi ham tashkil etildi. Zamonaviy dizaynerlar tomonidan tayyorlangan eksklyuziv milliy kolleksiyalar, ipak va atlas matolar jozibasi, nafis kashtalar hamda milliy modaning eng yangi yo‘nalishlari bilan tanishish imkonini berdi.