Фокус — всеукраїнське ЗМІ, яке пише про ключові та важливі події в країні та світі.

Надіслати нам новину можна у бот (t.me/send_focus_ua_bot) або на пошту (send.info@focus.ua).

Допомогти Фокусу: focus.ua/donate

Чат: t.me/bystrij_focus_chat
Download Telegram
Євро-2024 офіційно відкрито

Вже на 10 хвилині матчу Німеччина — Шотландія півзахисник Флоріан Вірц забив перший гол на турнірі. На 20 хвилині Джамал Мусіала закріпив перевагу німців.

Рахунок 2:0.

#євро2024

Сайт Фокусу | Facebook Фокусу | Надіслати новину Фокусу.
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
Третя штурмова одним дроном знищила потужний польовий склад окупантів на Харківщині

За словами українських бійців, знищені боєприпаси призначались для ураження колісної та гусеничної техніки. Відтак знищення складу — це збережені життя військовослужбовців ЗСУ.

Гаверц забив третій гол із пенальті в доданий час до 1-го тайму, на 45+1 хвилині.

На 44-й хвилині з поля видалений Портеус (Шотландія) — це перша червона картка на Євро-2024.

Ніклас Фюллькруг на 68-й хвилині забив четвертий м'яч німців у ворота шотландців і свій уже 12-й у 17 матчах за Бундестім.

Рахунок 4:0

#євро2024

Гаверц забив третій гол із пенальті в доданий час до 1-го тайму, на 45+1 хвилині. На 44-й хвилині з поля видалений Портеус (Шотландія) — це перша червона картка на Євро-2024. Ніклас Фюллькруг на 68-й хвилині забив четвертий м'яч німців у ворота шотландців…
Ще два голи! Німеччина 5:1 Шотландія (автогол Рюдігера, 87'). Матч завершено

Як би там не було, шотландцям вдалося зберегти обличчя. На 87-й хвилині на рахунок Антоніо Рідігера записали автогол.

Водночас Емре Джан уже в доданий час із лінії штрафного майданчика точним ударом у кут підбив підсумок зустрічі: 5:1.

#євро2024

Результат першого матчу Євро-2024: Німеччина не залишила каменя на камені від Шотландії — 5:1 (огляд)

Бундестім у стартовому матчі Чемпіонату Європи розгромила шотландців, яким, до слова, другу половину зустрічі довелося грати вдесятьох.

Одна з головних зірок команди — півзахисник "Байєра" Флоріан Вірц після пасу Тоні Крооса, який почав комбінацію, відправив м'яч у ворота на 10-й хвилині та відкрив рахунок голам на Євро-2024.

#євро2024

Російські війська на Агрегатному заводі у Вовчанську потрапили в оточення, — соцмережі

Наразі у Генеральному штабі ЗСУ не коментували цю інформацію.

Китай закликав Україну та РФ піти на поступки та почати мирні перемовини

"Китай не створював кризу на території України та не є стороною цього конфлікту...Закликаємо сторони конфлікту проявити політичну волю та піти на поступки і почати мирні перемовини якомога швидше, щоб покласти край цьому насиллю", — сказав заступник постпреда Китаю в РБ ООН Ген Шуан.

Вся Україна - ракетна небезпека!

Зафіксовано зліт МіГ-31К з аеродрому Саваслейка (Нижньогородська область).

Влада Курської області РФ не встановлює укриття для населення, бо це "дуже дорого коштує"

Чиновники держави-агресора чекають "ескалації", щоб почати облаштовувати місця для захисту населення від обстрілів та атак дронів, які систематично відбуваються у регіоні за сприяння Збройних сил України.

"Росія шукає гарматне м'ясо": Україна на Радбезі ООН закликала вистежувати тих, хто вербує іноземців в армію РФ

"Ми закликаємо всі держави-члени відстежувати російських вербувальників у ваших країнах і вживати заходів для запобігання руйнівному впливу російської кризи на безпеку ваших громадян. Будьмо відверті, Росія шукає гарматне м'ясо", — сказав постпред України при ООН Сергій Кислиця.

Він також нагадав, що російська влада погрожує не продовжувати візи африканським студентам і робітникам, якщо вони не погодяться вступити до армії.

Румунія відмовилась видавати візи російським дипломатам через війну в Україні

В офіційному документі, який Румунія відправила до РФ, зазначено, що з урахуванням "російської агресії проти України" жодному з членів делегації Росії не видадуть візу і не дозволять в'їзд до країни.

Представники країни-окупанта хотіли потрапити на сесію Парламентської асамблеї ОБСЄ в Бухаресті.

Будемо атакувати ще: по аеродрому в Морозовську вдарили понад 70 дронами, — Буданов

Очільник української розвідки заявив, що наразі ГУР чекає на інформацію про те, чи були знищені або пошкоджені якісь літаки.

Імітує, щоб знищити: в ISW пояснили, чому Путін незацікавлений у перемовинах з Україною

На думку аналітиків, Путін розглядає перемогу в Україні як передумову для ведення війни з НАТО, а будь-яке припинення вогню або врегулювання шляхом переговорів, що не передбачає повної капітуляції України, — як тимчасову паузу в їхніх зусиллях зі знищення незалежної української держави.

Вітрова електростанція для дому: як отримати кредит, чи потрібен дозвіл і коли окупиться.

Українцям пропонують встановлювати вітрові електростанції, щоб менше брали електрики із загальної мережі, але у цій справі багато підводних каменів, які варто врахувати.

Чотири головні запитання про Саміт миру: що змінить для України швейцарський форум.

Сьогодні у Швейцарії починає роботу Саміт миру, скликаний з ініціативи Києва. Політичний аналітик Шелбі Магід аналізує його плюси і мінуси, відповідаючи на головне запитання: що це дасть Україні?

Media is too big
Оператори 92-ї ОШБр працюють FPV-дронами по цілях ЗС РФ на території Бєлгородської області.

"Ми вже бачимо результати": артилерійська перевага Росії значно скоротилася, — WP.

На початку року артилерійська перевага Росії становила 7:1, а зараз вона знизилася до 5:1, пишуть журналісти.

Зеленський прибув на місце проведення Саміту миру в Швейцарії, невдовзі відбудеться його офіційний початок.